X بستنبا سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

به دلیل وجود سوالات بسیار زیاد در هر روز و با توجه به منع قوانین سایت از نام بردن هر شخص حقیقی یا حقوقی در متن سوالات اگر سوالی در بر دارنده نام شما و یا تشابه اسمی با شما داشت لینک سوال را به فقط شماره زیر در تلگرام ارسال کنید تا اقدام مقتضی صورت گیرد

09185409139

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :


دانلود تولبار سایت!
188 نفر آنلاین
0 عضو و 188 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 7237
بازدید دیروز: 14485
بازدید کل: 23136269

6,522 سوال

7,068 پاسخ

504 کاربر

شرایط مشاوره حقوقی رایگان

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

*نظر به اینکه افرادی با طرح سوال خود انتظار دارند حتماً باید پاسخ سوالات آنها کامل ،خط به خط داده شود. لازم دیده شد در این قسمت عنوان شود که طرح سوال هیچ حقی را برای طراح سوال به وجود نمی آورد چراکه اصل را بر عدم تبرع قرار داده اند نه بر لزوم تبرع! لذا وکلای عزیز و مشاوران حقوقی عنایت نموده و به صورت عام المنفعه و جهت کمک به عموم و کسب رضایت حضرت باری تعالی اقدام به پاسخگویی می کنند در حالی که چنین وظیفه ای ندارند هدف از تاسیس این سایت نیز همین بوده و هست.

* برخی علل من جمله ; نامفهوم بودن و یا مشابه بودن با سوالات دیگر ،نقص در سوال ،کثرت سوالات مطروحه و کمبود وقت وکلا و مشاوران حقوقی ، یا مشکلات دیگری از عوامل تشدید کننده در عدم پاسخ گویی به سوالات است.

شرایط و مقررات مشاوره حقوقی رایگان:

سوالاتی که قوانین زیر را رعایت نکنند بسته خواهند شد.

(سوالات بسته شده امکان دریافت پاسخ و طرح دوباره نخواهند داشت)

بند 1 - جهت ارسال سوال نباید ثبت نام کنید.ثبت نام مختص وکلا و مشاوران است.

بند 2 - عنوان سوال باید مختصری از متن سوال شما باشد که با مشاهده عنوان بتوان به متن سوال پی برد ، درصورتی که عنوان سوال چیزی غیر از محتوا و یا بی ارتباط با آن باشد سوال پاسخ داده نخواهد شد.

بند 3 - جهت دریافت پاسخ، می بایست سوالتان را فقط با فونت فارسی تایپ و ارسال نمایید در غیر اینصورت سوالتان حذف خواهد شد.

بند 4 - قرار دادن (آدرس ایمیل ، شماره تماس،نشانی منزل ، نامبردن طرفین دعوا اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی ) بر خلاف مقررات سایت است و حذف شدن سوال و بسته شدن ای پی (نشانی پروتکل اینترنت)شما را در پی دارد.

بند 5 - جواب ها با توجه به سوالات داده می شود،لذا نقص در طرح سوال حقوقی، موجب نقص در پاسخ حقوقی آن نیز خواهد بود. پس در نوشتن سوال حقوقی خود، نهایت دقت را مبذول بفرمایید.

بند 6 - سوالات باید حقوقی باشند ، به سوالات روانشناسی، سیاسی ، پزشکی و.... پاسخ داده نخواهد شد.

بند 7 - هر سوال را فقط یک بار مطرح کنید و از پرسیدن سوال تکراری خودداری کنید. همچنین در یک بار مشاوره تنها یک سوال بپرسید و سوالات خود را به صورت مجزا ارسال کنید چون فقط به یک سوال شما پاسخ داده می شود.

بند 8 - سعی کنید حتی الامکان با یک ایمیل مشخص سوالات خود را مطرح کنید تا در صورت ادامه مشاوره ، مشاور به راحتی به پرسش و پاسخ های قبلی شما دسترسی داشته باشد و بهتر شما را شناسایی و راهنمایی کند بنابراین چنانچه بر اختفای هویت خود اصرار دارید لطفاً ای میلی خاص برای خود بسازید و هنگام ارسال سوالات از همان ای میل مشخص استفاده کنید.

بند 9 - سعی شود سوال مختصر و مفید نوشته شود و از بکار بردن جملات اضافه و غیر ضروری خودداری شود.

برای مشاوره خصوصی غیر رایگان به این لینک مراجعه کنید.


مشاوره حقوقی به سوالات شما رایگان می باشد و شما هزینه ای بابت آن، پرداخت نخواهید کرد.ولیکن همواره میتوانید از طریق این لینک به سایت کمک کنید.

موضوعات مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

وکلای ما، درباره موضوعات مختلف زیر به شما مشاوره حقوقی خواهند داد:
مشاوره حقوقی رایگان خانواده , مشاوره حقوقی رایگان مالی , مشاوره حقوقی رایگان قراردادها , مشاوره حقوقی رایگان ملکی , مشاوره حقوقی رایگان کیفری , مشاوره حقوقی رایگان جزایی, مشاوره حقوقی رایگان ثبتی و ...
کلمات کلیدی: مشاوره حقوقی, مشاوره حقوقی رایگان ,  مشاوره حقوقی آنلاین ، مشاوره با وکلا , مشاوره پرونده های حقوقی و ...

کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی اینترنتی
...