X بستنبا سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.


دانلود تولبار سایت!
206 نفر آنلاین
0 عضو و 206 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 637
بازدید دیروز: 6967
بازدید کل: 22032647

9,074 سوال

9,242 پاسخ

501 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

شکایت دانشجویی

ضمن عرض سلام . اگر فردی در محیط دانشگاهی مورد توهین و افترا قرار گرفته باشد که هم در قانون مجازات اسلامی و هم در آیین نامه انضباطب دانشجویان مجازات های متفاوتی برای آن پیش بینی شده می تواند به مقام قضایی شکایت نمایند یا صرفا باید مطابق تبصره 4 بند ب ماده 7 آیین نامه انضباطی دانشجویان جمهوری اسلامی به کمیته انضباطی دانشگاه شاکی شود و کمیته انضباطی به مرجع قضایی ارجاع نماید؟
و سوال بعد اینکه در صورتی که مورد توهین قرار گرفته ( که دانشجو است ) صرفا مجاز به شکایت به کمیته انضباطی باشد و کمیته انضباطی نخواهد مراتب را به مقام قضایی ارجاع دهد دانشجو باید چه اقدامی بکند برای ارجاع به مقام قضایی ؟
سوال شده اسفند 27, 1394 در امور اداری و دولتی توسط محمد حسن رضایی
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

1 پاسخ

0 امتیاز
سلام
اگر فردی که به دانشجو توهین کرده یا به او افترا زده از کارکنان دانشگاه یا از اساتید باشد هم از طریق کمیته انضباطی دانشگاه، حراست و رییس دانشکده قابل پیگیری است و هم از طریق مرجع قضایی ولی اگر از طرف فردی خارج از دانشگاه باشد فقط از طریق مرجع قضایی قابل پیگیری است.
پاسخ داده شده فروردین 9, 1395 توسط mohamad.law7 وکیل مدافع فعال و در حال کسب محبوبیت
مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

  مشاوره حقوقی

  کمک به بپرسید

  کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

  مشاوره حقوقی

  مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

  مشاوره حقوقی آنلاین

  مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

  مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

  مشاوره حقوقی تلفنی

  مشاوره حقوقی خانواده

  مشاوره حقوقی قوه قضاییه

  مشاوره حقوقی طلاق

  مشاوره حقوقی اینترنتی
  ...