X بستن



با سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

ژل روشن کننده پوست ایموشن EMOTION -WHITENER



دانلود تولبار سایت!
77 نفر آنلاین
0 عضو و 77 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 5189
بازدید دیروز: 9558
بازدید کل: 14469719

8,798 سوال

9,052 پاسخ

543 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

صحت حضانت کودک 7 ساله

با سلام و خسته نباشید
چندین بار در این سایت خوانده ام که حضانت کودک تا 7 سالگی با مادر و سپس با پدر است اما باز در صفحه ای دیگری می خوانم که این قانون منسوخ شده و از درجه اعتبار ساقط!
تقاضا دارم آخرین قانون وضع شده و خبر نهایی در این مسئله رو اعلام بفرمایید
تشکر
سوال شده آذر 14, 1395 در طلاق توسط بی نام
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

1 پاسخ

0 امتیاز
هرگز . این قانون پابرجا و محکم است.
ماده 1169 مدنی - برای حضانت و نگهداری طفلی که ابوین او جدا از یکدیگر زندگی می کنند، مادر تا سن هفت سالگی اولویت دارد و پس از آن با پدر است.
تبصره - بعد از هفت سالگی در صورت حدوث اختلاف، حضانت طفل با رعایت مصلحت کودک به تشخیص دادگاه می باشد. (اصلاحی 8/9/1382 مجمع تشخیص نظام)
البته که شرایطی دارد از جمله غیر مجنون بودن و ازدواج نکردن مادر و ....
پاسخ داده شده آذر 15, 1395 توسط محمد رضابیوکی واحد وکیل مدافع فعال و در حال کسب محبوبیت

سوالات مشابه

1 پاسخ
سوال شده دی 2, 1394 در جرایم پزشکی توسط محمد
1 پاسخ
1 پاسخ
1 پاسخ
سوال شده مهر 23, 1393 در طلاق توسط کامران
2 پاسخ
سوال شده شهریور 23, 1393 در طلاق توسط بی نام
مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  1. مرضیه توانگر - 9 پاسخ داشته است
  2. نیما نجارزاده - 2 پاسخ داشته است
  3. حمید ایرانپور - 1 پاسخ داشته است
Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

مشاوره حقوقی

کمک به بپرسید

سرم موی آتوسا رویال حجم ۷۰ میلی لیتر

بنر تبلیغاتی فروشگاه اینترنتی سکرت کالا

کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی اینترنتی
...