X بستن



با سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.


دانلود تولبار سایت!
119 نفر آنلاین
0 عضو و 119 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 13358
بازدید دیروز: 18499
بازدید کل: 22726771

9,078 سوال

9,251 پاسخ

503 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

مراحل شکایت از مامور کلانتری

باسلام و احترام"لطفا مراحل شکایت از مامور کلانتری بدلیل ضرب و شتم بنده"با توجه به اینکه ضرب و شتم 14 ماه پیش در سالن ورودی کلانتری جلو چشم مردم حاضر در انجا وتعدادی از مامورین کلانتری و دقیقا مقابل دوربین های درون کلانتری اتفاق افتاده الان میتوانم شکایت کنم؟
سپاس فراوان
سوال شده 2 مرداد 1397 در کیفری توسط دوست قانون
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

1 پاسخ

+1 امتیاز
سلام
بله می‌توانید از آن مامور در دادسرای عمومی شکایت کنید. بزه ضرب و جرح عمدی از جرائم غیرقابل گذشت است و مشمول ماده ۱۰۶ قانون مجازات اسلامی نمی‌شود ولی با توجه به سپری شدن ۱٤ ماه از ضرب و شتم طبیعتاً آثار خفیف ضرب و شتم روی پوست از بین می‌رود و لذا مقدار دیه در این موارد غیرقابل تعیین است مگر اینکه شاکی در بازه همان تاریخ گزارش پزشکی قانونی را بگیرد و یا آثار ضرب و جرح تا به حال قابل مشاهده و تشخیص باشد.
پاسخ داده شده 7 مرداد 1397 توسط محمدحسین شاهزمانی

سوالات مشابه

1 پاسخ
سوال شده دی 11, 1393 در کیفری توسط بی نام
1 پاسخ
1 پاسخ
2 پاسخ
سوال شده مرداد 29, 1394 در کیفری توسط بی نام
مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  1. نیما نجارزاده - 8 پاسخ داشته است
  2. محمدحسین شاهزمانی - 1 پاسخ داشته است
Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

مشاوره حقوقی

کمک به بپرسید

کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی اینترنتی
...